light-kids-bedroom-gueafre.jpg

Jesień pełną parą, a to oznacza dłuższe wieczory. Jednak w obecnych czasach jest znacznie więcej powodów do siedzenia w domu niż kiedykolwiek wcześniej. Pandemia, lockdown, praca zdalna, lekcje on-line. Przykłady można mnożyć, ale nie to jest celem tego wpisu. Wprost przeciwnie – chcemy pokazać, że czas spędzony pośród swoich czterech ścian może być przyjemny, wystarczy tylko kilka drobnych zmian. Jak to zrobić? Poniżej garść inspiracji, które z pewnością sprawdzą sie też w Waszym przypadku.


Udekoruj swoją sypialnię

To, jak się czujemy we własnym domu, w dużej mierze zależy od otoczenia. Warto więc zadbać o to, aby było ono przyjemne w odbiorze. I wcale nie trzeba wielkiego przemeblowania albo remontu, ponieważ wystarczą drobne akcenty, dzięki którym każde wnętrze stanie się przytulne. I nie ma większego znaczenia wielkość Twojej sypialni oraz jej wyposażenie, ponieważ nasze propozycje są bardzo uniwersalne i może je wykorzystać dosłownie każdy.


Dekoracyjne poszewki na jaśki świetnie sprawdzą się w takiej roli. Ich ozdobny charakter łatwo dopasować praktycznie do każdego stylu sypialni, a różne kolory do wyboru ułatwiają dobranie odcienia do swoich potrzeb. W okresie jesienno-zimowym polecamy szczególnie żywsze kolory, które rozjaśnią wnętrze każdego domu, nawet w najbardziej deszczowe dni. Czasami wystarczą już dwa, trzy jaśki, aby pokój stał się dużo bardziej przytulny.
Zadbaj o zdrowy i spokojny sen

Z pewnością znasz powiedzenie: „jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” i jest w tym dużo racji, ponieważ przygotowanie do snu ma duży wpływ na jego jakość. A to z kolei przekłada się na samopoczucie w ciągu dnia, bo trudno być zadowolonym i energicznym po nieprzespanej nocy. W związku z tym warto zwrócić większą uwagę na tę kwestię. W jaki sposób? Najlepiej zacząć od podstaw, czyli kupić dobrą poduszkę i kołdrę, a do tego odpowiednie prześcieradło.


I znowu – w Tifo znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zazdbać o swój zdrowy sen. Mamy miękkie i lekkie kołdry oraz poduszki, prześcieradła w kilku rozmiarach i kolorach oraz oczywiście pościele. Dzięki temu perfekcyjnie przygotujesz się do spania, a rano wstaniesz wypoczęta i radosna. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ w ofercie naszego sklepu dostępne są piżamy dla całej rodziny i wygodne pantofle domowe. Co najważniejsze, wszystkie te produkty kupisz bez wychodzenia z domu, z dostawą prosto pod drzwi. Szybko, łatwo i wygodnie.