tifo24 Wysyłka do 24h
tifo24 Darmowa dostawa od 150 złotych
tifo24 Odbiór osobisty

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz Paczkomaty InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Jeśli chcesz, byśmy wysłali nasz towar poza granicę Polski, skontaktuj się z nami telefonicznie w celu ustalenia kosztów wysyłki.Zamówienia powyżej 150 PLN dostarczymy do Ciebie za darmo kurierem, do paczkomatów !
*Darmowa dostawa nie dotyczy przesyłek za pobraniem!


Przy wyborze przesyłki z dostawą do domu, kurier zawsze będzie próbował dwukrotnie dostarczyć do Ciebie przesyłkę. W okresie wyprzedaży i promocji czas dostawy może być dłuższy niż zwykle.

Ważne informacje:

Firma kurierska DHL wprowadziła rozwiązania mające na celu zapewnienie ochrony zarówno dla adresatów paczek, jak i kuriera, m.in.: dostawę bezdotykową z możliwością dostarczania przesyłek pod drzwi i bez podpisu odbiorcy – kurier powinien skontaktować się z adresatem przesyłki i uzyskać zgodę na takie doręczenie. Przesyłki adresowane do uczelni wyższych, placówek oświatowych, ośrodków i instytucji kultury oraz innych miejsc, które zostały lub zostaną zamknięte, mogą być zwracane do nadawcy. Firma kurierska nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z dezynfekcją przesyłek i nie oferuje takiej usługi. Jeśli otrzymałaś/eś taką wiadomość, prosimy ją zignorować.

Rodzaj wysyłki Czas dostawy
  Koszt wysyłki 

dni robocze

do 150 PLN
od 150 PLN Pobranie

   
Dostawa do domu

2 dni

12,00 PLN

za darmo*

16,00 PLN

Paczkomaty InPost

2 dni

10,00 PLN

za darmo*

-

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na zakupy

Zapisz się do naszego newsletter'a, łap okazje i kupuj taniej! Będziemy Cię informować drogą mailową o naszych promocjach i innych ofertach specjalnych.