Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz Paczkomaty InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Jeśli chcesz, byśmy wysłali nasz towar poza granicę Polski, skontaktuj się z nami telefonicznie w celu ustalenia kosztów wysyłki. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Zamówienia powyżej 79 PLN dostarczymy do Ciebie za darmo kurierem, do paczkomatów oraz zawsze do naszych salonów !
*Darmowa dostawa nie dotyczy przesyłek za pobraniem!


Przy wyborze przesyłki z dostawą do domu, kurier zawsze będzie próbował dwukrotnie dostarczyć do Ciebie przesyłkę.W okresie wyprzedaży i promocji czas dostawy może być dłuższy niż zwykle.

Ważne informacje:

Firma kurierska DHL wprowadziła rozwiązania mające na celu zapewnienie ochrony zarówno dla adresatów paczek, jak i kuriera, m.in.: dostawę bezdotykową z możliwością dostarczania przesyłek pod drzwi i bez podpisu odbiorcy – kurier powinien skontaktować się z adresatem przesyłki i uzyskać zgodę na takie doręczenie. Przesyłki adresowane do uczelni wyższych, placówek oświatowych, ośrodków i instytucji kultury oraz innych miejsc, które zostały lub zostaną zamknięte, mogą być zwracane do nadawcy. Firma kurierska nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z dezynfekcją przesyłek i nie oferuje takiej usługi. Jeśli otrzymałaś/eś taką wiadomość, prosimy ją zignorować.


Rodzaj wysyłki Czas dostawy
  Koszt wysyłki 

dni robocze

do 78 PLN
od 79 PLN Pobranie

   Odbiór w sklepie Tifo

2-5 dni

za darmo

za darmo*

-

Dostawa do domu

2 dni

12,00 PLN

za darmo*

16,00 PLN

Paczkomaty InPost

2 dni

10,00 PLN

za darmo*

-