tifo24 Wysyłka do 24h
tifo24 Darmowa dostawa od 150 złotych
tifo24 WYSYŁKA NA SKLEP W ŚRODY

Zamówienia powyżej 150 PLN dostarczymy do Ciebie za darmo kurierem, do paczkomatów !

*Darmowa dostawa nie dotyczy przesyłek za pobraniem!


Wysyłka towaru do sklepu stacjonarnego TYLKO W ŚRODĘ!
* Twoje zamówienie musi zostać zrobione maxymalnie do godziny 9:00 W  ŚRODĘ, by mogło wyjść w ten sam dzień.
* Jeżeli zrobisz zamówienie w ŚRODĘ PO godzinie 9:00 TWOJE ZAMÓWIENIE WYJDZIE DOPIERO W KOLEJNĄ ŚRODĘ! 
* Po wysłaniu Twojego zamówienia - do odebrania będzie ono w CZWARTEK - godziny popołudniowe ( nasz sklep nie wysyła SMS-ów przypominających )
* Na odbiór zamówienia masz 2 dni (Czwartek i Piątek) po tym czasie zamówienie wraca automatycznie na magazyn - w celu jego ponownego wysłania skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, jeśli tego nie zrobisz zwracamy pieniądze na konto.


Przy wyborze przesyłki z dostawą do domu, kurier zawsze będzie próbował dwukrotnie dostarczyć do Ciebie przesyłkę. W okresie wyprzedaży i promocji czas dostawy może być dłuższy niż zwykle.


Ważne informacje:

Firma kurierska DHL wprowadziła rozwiązania mające na celu zapewnienie ochrony zarówno dla adresatów paczek, jak i kuriera, m.in.: dostawę bezdotykową z możliwością dostarczania przesyłek pod drzwi i bez podpisu odbiorcy – kurier powinien skontaktować się z adresatem przesyłki i uzyskać zgodę na takie doręczenie. Przesyłki adresowane do uczelni wyższych, placówek oświatowych, ośrodków i instytucji kultury oraz innych miejsc, które zostały lub zostaną zamknięte, mogą być zwracane do nadawcy. Firma kurierska nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z dezynfekcją przesyłek i nie oferuje takiej usługi. Jeśli otrzymałaś/eś taką wiadomość, prosimy ją zignorować.

Rodzaj wysyłki Czas dostawy
  Koszt wysyłki 

dni robocze

do 150 PLN
od 150 PLN Pobranie

   
Dostawa do domu

2 dni

12,00 PLN

za darmo*

16,00 PLN

Paczkomaty InPost

2 dni

10,00 PLN

za darmo*

-

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na zakupy

Zapisz się do naszego newsletter'a, łap okazje i kupuj taniej! Będziemy Cię informować drogą mailową o naszych promocjach i innych ofertach specjalnych.