tifo24 Wysyłka do 24h
tifo24 Darmowa dostawa od 150 złotych
tifo24 WYSYŁKA NA SKLEP W ŚRODY
015.jpg

Poznaj nas

Tifo Polska Sieć Odzieżowa - modne rzeczy w dobrej cenie!

W TIFO znajdziesz codziennie nowe pomysły na stylizacje i fantastyczne produkty dla całej rodziny. Przyjdź do TIFO i ubierz się w dobry nastrój!  Odkryj wspaniałe i modne stylizacje w najlepszej jakości i w najlepszych cenach. Znajdź swój własny styl dzięki szerokiemu asortymentowi dla kobiet i mężczyzn także w dużych rozmiarach jak i dla dzieci.
TIFO zaskoczy Cię wieloma produktami do domu – od kuchni do sypialni po balkon i ogród. Zawsze znajdzie się również coś dla najmłodszych: przyjdź i zapoznaj się z naszą szeroką ofertę zabawek i artykułów papierniczych.

TIFO. KIM JESTEŚMY.

Wraz z otwarciem pierwszego sklepu TIFO w 2012 w miejscowości Kłobuck, jego założyciele rozpoczęli z sukcesem budowę polskiej firmy na rynku detalicznym. 
Oferowanie wysokiej jakości odzieży w korzystnych cenach buduje naszą markę i stanowi około 80 procent całego asortymentu. Naszą ofertę uzupełniamy również o artykuły Non – Food.

Ponad 250 pracowników przyczynia się do dynamicznego rozwoju i sukcesu firmy TIFO. Naszym celem jest długoterminowy rozwój naszej sieci.


Dlaczego warto z nami współpracować?

24

Znanych marek

70

Lokalnych sklepów

3.500

Produktów

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na zakupy

Zapisz się do naszego newsletter'a, łap okazje i kupuj taniej! Będziemy Cię informować drogą mailową o naszych promocjach i innych ofertach specjalnych.